ÜRETİYOR, ÜRETİCİ VE YATIRIMCI İÇİN CALIŞIYORUZ   (www.metreqube.com)


METREQUBE YATIRIM A.Ş. kendilerini kanıtlamış olan ve tecrübelerini bir araya getiren yerli ve yabancı  ortakları  ile ulusal ve uluslararası ortamlarda aktif olarak çalışmaktadır.

Edindiğimiz ulusal ve uluslararası  yüzlerce partnerlerimizi her geçen gün  çoğaltmaktayız.

Başlangıçta inşaatçı ile satıcı arasında eksik bir servisi fark ederek inşaat firmalarına satış ağı kurarak başladığımız işte  tüm taraflar kendi işlerine yoğunluk verme şansına sahip oldular. İnşaat firmaları kendi üretimlerini yaparken satış yönünde emlakçılar gönül rahatlığı ile kendilerini müşterilerine odaklayabildiler.

METREQUBE YATIRIM A.Ş. günümüz teknolojisini etkin şekilde kullanarak; emlak sektöründe hiç uygulanmamış yeni sistemleri hayata geçirmiş ve başarılı olmuştur. Ortaklarımız bu uygulamaları TÜRKİYE ve İSPANYA ‘daki şirketleri ile dahada geliştirmektedir.

Satıcı ve alıcı arasında verdiğimiz servisten sonra aynı kalitedeki anlayışımızı satış sonrasında devam eder.

İkinci el emlak pazarında oluşturduğumuz  Emlak Bilgi Sistemi sahip olduğumuz yüzlerce web sitesinde, başarılarını kanıtlamış olan portallarda ve partnerlerimiz web sayfalarında hergün yenilenerek tanıtılmaktadır.

Emlak arayan müşterilere projeler dışında binlerce örnek görebilme imkanını sunmaktayız. METREQUBE YATIRIM A.Ş. yaptığı her işte şeffaf davranma ve tarafların karşılıklı menfaatlerini korumayı temel misyonu olarak kabul etmiştir.

 

Ali  Raif KÜKRER                                                                      Bobir MİRZAMAYDİNOV

Rıfat KAÇAROĞULLARI                                                              Yılmaz SENEMOĞLU


Bodrum : +90 252 348 37 38 -     GSM : + 90 530 330 59 55    FAX : + 90 252 319 49 90   E-Mail : info@metreqube.com

MetreQube Yatırım A.Ş. Atatürk Bulvarı 104/A Konacık 48400 Bodrum MUĞLA/TURKEY
Toplam Görüntüleme : 5.184.355              Created by Çağlar SEYFi

Satılık Daire (675)  Satılık Dubleks (69)  Satılık Müstakil Villa (328)  Satılık Arsa (69)  Satılık Dükkan (39)  Satılık Otel (4)  
Kiralık Arsa (0)  Kiralık Dükkan (7)  Satılık Tek Katlı Ev (2)  Satılık Tripleks (19)  Uzun Süreli Kiralık (2)  Kat Karşılığı Arsa (0)  
Sezonluk Kiralık (14)  Satılık Bina (3)  Günlük/Haftalık Kiralık (1)  Kiralık Daire (13)  Kiralık Otel (0)  Kiralık Ofis (3)  
SATILIK OFİS (1)  Kiralık Dubleks (2)